f

01. O NAS

Studio Urody Karmin to nowoczesne studio kosmetyczne stworzone specjalnie dla wymagających klientów. Elegancki wystrój, miła, profesjonalna i kompleksowa opieka to drobiazgi, które sprawią, że poczujesz się najważniejsza. Naszym celem jest zadbanie o Twoją urodę, zdrowie i doskonałe samopoczucie od stóp do głów. To nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i wyzwanie, gdzie największym sukcesem jest Twoje zadowolenie. Doświadczeni kosmetolodzy z wielką pasją to Twój as w rękawie na świetny wygląd.

Dzięki pracy na najlepszych kosmetykach i sprzęcie oraz wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom potwierdzonym licznymi certyfikatami masz pewność, że usługi u nas są najwyższej jakości. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom i wzbogacać ofertę, nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach. Wiemy, że czas nie stoi w miejscu, ale idąc z nim pod rękę sprawimy, że poczujesz się świetnie we własnym ciele.


Najpierw przyjmowaływśy klientów przy salonie fryzjerskim Red Style przy ul. Boasków 30a, a od 10.04.2017 przyjmujemy Was w dużo bardziej nowoczesnym Studio Urody Karmin ul. Sadowa 9. 

02. NASZA OFERTA

Różnorodność i szeroka gama oferowanych przez nas zabiegów kosmetycznych na twarz, okolicę oczui ciało oraz dłoni i stóp przy konsultacji ze specjalistą, pomoże Ci zadbać o siebie i dobrać te, którą są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Praca na najlepszych kosmetykach wielkich firm takich jak Natinuel, Theo Marvee, Charmine Rose, Strictly Professional, Farmona, Bielenda Professional, Apis, Jadwiga, Lancome, Clarena, Mollon Pro, Chiodo Pro, Victoria Vynn, Voesh, Estee Lauder oraz certyfikowane profesjonalne urządzenia gwarantują skuteczność zabiegów. A poczucie bezpieczeństwa i higieny zapewniają artykuły jednorazowe dla każdego klienta oraz staranna i skrupulatna dezynfekcja i sterylizacja sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW